«

»

DDTank

DDtank

DDTank to zabawny darmowy shooter anime MMO w twojej przeglądarce www.

W przeglądarkowej grze DDTank sam wybierasz swoją postać i kształtujesz jej wygląd oraz wyposażasz w rożnego rodzaju broń o wielkiej sile rażenia. Następnie udajesz się na pełne akcji pojedynki z innymi graczami. Sam decydujesz, czy walczysz ramię w ramię ze swoimi przyjaciółmi, czy też przeciwko im.

Im więcej zwycięskich walk zaliczysz w darmowej grze DDTank, tym szybciej będzie rosło twoje doświadczenie z co za tym idzie, będziesz szybciej pioł się na szczyt po szczeblach poziomów w grze. Na początku każdej rundy wyszukujesz dla siebie przeciwnika oraz wybierasz broń, której użyjesz w potyczce. Na każdym placu boju czekają na ciebie liczne wyzwania i coraz to silniejsi przeciwnicy. Czasami twój przeciwnik będzie skrywał się za jakąś przeszkodą, którą musisz najpierw zniszczyć, aby dobrać się mu do skóry.

Kolorowa strzelanka MMO DDTank w sylu Anime oferuje ci liczne pełne akcji zadania, których się możesz podjąć, a w nagrodę otrzymasz punkty doświadczenia i monety, za które możesz później zaszaleć w wirtualnym sklepie gry.

Gra browserowa DDTank  jest w pełni darmowa i po Polsku.

Wejdź do Gry!3% OFF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*