Operation X

Operation XOperation X to darmowa gra MMORPG w którą zagrasz w przeglądarce www wcielając się w prawdziwego agenta od zadań specjalnych.

W grze tej musimy piąć się po szczeblach kariery, wykonywać misje, eliminować przeciwników, trenować swojego agenta i dbać o bezpieczeństwo narodu.

W Operation X  zaczynamy od stworzenia swojego bohatera -  agenta, który będzie brał udział w tajnych operacjach. Możemy wybrać mężczyznę lub kobietę, ponieważ super tajnym agentem może być również płeć piękna. Potem musimy rozdysponować punkty umiejętności takimi jak kondycja fizyczna, inicjatywa, inteligencja oraz instynkt. Z czasem i z przypływem doświadczenia będziemy musieli rozdzielać kolejne punkty w statystykach.

Dodatkowo w darmowej grze  Operation X możemy tworzyć drużyny, sprawdzać statystyki oraz ranking najlepszych agentów, inwestować w broń oraz inne wyposażenie i dzięki temu stać się najlepszym agentem na świecie.

Wejdź do Gry!
JajQo

Twórca tej strony/bloga o darmowych grach. Zapalony gracz i entuzjasta gier video, zaczynał od komputera Amiga 500. Jako miłośnik PC został Technikiem Informatykiem. Zawsze rajcuje go gdy składa nowy jeszcze pachnący sprzęt z części a potem go testuje w grach....lepszy jest chyba tylko orgazm :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>