Hay Day [iPad/iPhone]

hay-day

Hay Day to produkcja na iPada i iPhone z renomowanego studia Supercell (Clash of Clans)

Gra Hay Day jest klasyczną grą farmerską która pozwoli Ci powrócić na łono natury i wieść spokojne, proste życie, którego treść stanowi uprawa ziemi oraz hodowla kurczaków, świń, krów i owieczek. Poza podstawowymi czynnościami, do jakich należą doglądanie zwierzątek zamieszkujących twoje gospodarstwo i zbieranie plonów, musisz również stawiać budynki, w których dary natury zamieniają się w ekologiczne i zdrowe przetwory.

Hay Day jest bardzo rozbudowana i oferuje wiele kierunków, w jakich może podążać rozwój twojego wymarzonego gospodarstwa. Bardzo ładna, kolorowa grafika, specyficzna, prosta kreska i hektolitry doskonałego humoru wraz z przystępną i uzależniającą mechaniką rozgrywki tworzą wręcz doskonałą kombinację.

Uwaga: Gra na iPada i iPhone jest Darmowa i….. Hay Day może uzależnić :D

Wejdź do Gry!
JajQo

Twórca tej strony/bloga o darmowych grach. Zapalony gracz i entuzjasta gier video, zaczynał od komputera Amiga 500. Jako miłośnik PC został Technikiem Informatykiem. Zawsze rajcuje go gdy składa nowy jeszcze pachnący sprzęt z części a potem go testuje w grach....lepszy jest chyba tylko orgazm :)