Jak zdobyć szybko dużo złotych monet w grze The Settlers Online [Poradnik]

Witajcie ;)

Dziś mam dla was coś nietypowego.

Jako że gram w The Settlers Online juz od  jakiegoś czasu to postanowiłem podzielić się z Wami tym o to poradnikiem na złote monety w grze. Zaznaczam, że nie odkrywam ameryki i ten poradnik wynika z moich doświadczeń w TSO;)

ok a więc do rzeczy…

kanapki i złotoSprawa jest bardzo prosta ,trzeba wytwarzać rożne dobra i sprzedawać je w dobrej cenie czyli tanio :P

Dla mnie takim dobrem okazała się pożywna kanapka. Na sprzedawszy takich kanapek szybko możesz wzbogacić o pokaźny worek złotych monet :)

Nie zdradzę jednak za ile sprzedawałem i sprzedaje dalej te kanapki. Powiem wam tylko ze niekiedy sprzedajna się jak świeże bułeczki (głównie rano)

 

settlers-monety

 

Dzięki temu trikowi jestem już na 35 levelu co jak mi się wydaje w 3,5 miesiąca jest dobrym wynikiem.

Mam nadzieję ze ten krótki ale bardzo cenny poradnik się wam jakoś przyda.

enoy ;)

 

[poradnik by jajqo - Wszystkie prawa zastrzeżone!]
JajQo

Twórca tej strony/bloga o darmowych grach. Zapalony gracz i entuzjasta gier video, zaczynał od komputera Amiga 500. Jako miłośnik PC został Technikiem Informatykiem. Zawsze rajcuje go gdy składa nowy jeszcze pachnący sprzęt z części a potem go testuje w grach....lepszy jest chyba tylko orgazm :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>