«

»

Riot Zone

darmowa gra strategiczna Riot  Zone

Riot Zone to darmowa gra przeglądarkowa  w której musisz stawić czoła potężnemu Dyktatorowi.

W grze na przeglądarkę Riot Zone jako przywódca elitarnej jednostki wojskowej jesteś największa zmora dla potężnego Dyktatora, przeciwko któremu właśnie toczy się krwawa wojna domowa. Wkraczając do darmowej gry gry Riot Zone wybierasz spośród dwóch frakcji, które walczą nie tylko przeciwko wielkiemu tyranowi, ale również rywalizują między sobą. Masz do wyboru więc zasilić szeregi fanatycznego ugrupowania Scarlet Alliance, czy też konserwatywnej Crown Coalition.

Jako dowódca własnego oddziału żołnierzy w grze strategicznej Riot Zone musisz zadbać o najdrobniejsze szczegóły twojego wojskowego wyposażenia. W grze tej zakładasz kolejne bazy wojskowe, szukasz nowych miejsc dla obozów, organizujesz treningi dla swoich żołnierzy, zajmujesz się swoimi finansami i zapasami amunicji oraz żywności.

W grze Riot Zone targana wojną domową Merania jest dla ciebie okazją do wykazania się taktycznymi umiejętnościami. Przechwytuj konwoje broni uprzednio ustawiając skuteczne zasadzki na konwojentów jak również napadaj na bazy wojskowe, by wzmocnić swoje militarne zaplecze. W Riot Zone w każdej chwili możesz również wzywać na pojedynek samego Dyktatora, w tej grze zasady moralne idą w zapomnienie, jeśli na szali leży ostateczne zwycięstwo. Nastaw się więc na widowiskowe pojedynki z wrogą frakcją, albowiem w grze Riot Zone wszystkie chwyty są dozwolone!

Gra browserowa Riot Zone jest po Polsku a rejestracja w niej jest za darmo!

Wejdź do Gry!3% OFF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*